RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 099-1017 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 099-1017 2.1 Inch Stainless Steel Latch Door Undercounter with Descriptors
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 099-1017 |
| Manufacturer Part # | 099-1017 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 099-1017 Latch Door Undercounter (twi
