RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service other white china dinnerware.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 099-1003 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 099-1003 1 1/4 Inch Bullet Foot Metal Support for Kitchen Equipment
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 099-1003 |
| Manufacturer Part # | 099-1003 |
| Height | 1.7" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 099-1003 Bullet Foot Metal (1 1/4 )
