Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Kolpak units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Kolpak 0988 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 0988 35 3/4 Inch Door Gasket Gray 3 Sided Magnetic Seal for Refrigeration
| Fits with Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 0988 |
| Manufacturer Part # | 0988 |
| Height | 2.75" |
| Width | 10" |
| Depth | 17" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 0988 Gray 3 Sided, 79-1/2" X 35-3/4" X 79-1/2", Mount Dart, Mag 11/16" B 1-1/16" H 11/16", Mccall/kolpak
