RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service china servingware.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 098-8008 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 098-8008 0.7 Inch Pin Cotter Door Latch Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 098-8008 |
| Manufacturer Part # | 098-8008 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 9.8" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 098-8008 Pin Cotter Door Latch 3/32