RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service restaurant food serving baskets.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 098-1443 restaurant food serving baskets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 098-1443 1/4 Inch Bolt with 3/8 Inch Hex Head Corrosion-Resistant Steel
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 098-1443 |
| Manufacturer Part # | 098-1443 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 098-1443 Bolt 1/4 28 X 3/8 Hh (p Umpe