RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 097505 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 097505 2 Inch S/s Hinge with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 097505 |
| Manufacturer Part # | 097505 |
| Height | 0.2" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 097505 Hinge (ssm) S/s With St Op
