Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 096857 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 096857 Magnetic Door Switch with Wire Leads for Groen Equipment
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 096857 |
| Manufacturer Part # | 096857 |
| Height | 3" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 096857 Magnetic Door Switch W/wire Leads 1/4" F Push-on., Groen Hyper Steam Hy-3e Hy-6g Ssb-5 (e G)
