FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 096719S steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 096719S 15 Inch Stainless Steel Steam Generator Assembly with Water Cooling
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 096719S |
| Manufacturer Part # | 096719S |
| Height | 4.5" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 24.13" |
| Weight | 16.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 096719S Steam Generator Asm Ser Vice Hy 6e
