RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 096713 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 096713 .500 Inch Prebend Tubing Gas OEM Food Grade Material
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 096713 |
| Manufacturer Part # | 096713 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 096713 Tubing .500 (prebend)