RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 096-004SAD71-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 096-004SAD71-S 8 Inch Sanalite Ctg Brd High-Durability Polymer
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 096-004SAD71-S |
| Manufacturer Part # | 096-004SAD71-S |
| Height | 0.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 48" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 096-004SAD71-S Sanalite Ctg Brd