FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 095055 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 095055 8 Inch Printed Circuit Board OEM Compatible for Bcf
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 095055 |
| Manufacturer Part # | 095055 |
| Height | 2.85" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 095055 Pcb Copui40d D Rev.5 For Bcf