RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial restaurant ranges.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 094830 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 094830 17 Inch Electric Fan with Grill Stainless Steel Ventilation
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 094830 |
| Manufacturer Part # | 094830 |
| Height | 8" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 094830 Fan With Grill