RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 094815 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 094815 18 Inch Stainless Steel Drawer Front Panel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 094815 |
| Manufacturer Part # | 094815 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 094815 Drawer Front Panel