RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial restaurant ranges.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 094732 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 094732 Fluorescent Adhesive for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 094732 |
| Manufacturer Part # | 094732 |
| Height | 0.35" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 094732 Fluorescent Adhesive Inside Door