RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial restaurant ranges.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 094730 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 094730 8 Inch Mechanical Door Closer with Adjustable Force
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 094730 |
| Manufacturer Part # | 094730 |
| Height | 4.8" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 11.3" |
| Weight | 2.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 094730 Closer