RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 094415 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 094415 5 Inch Thermoregulator Electric OEM with Durable Materials
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 094415 |
| Manufacturer Part # | 094415 |
| Height | 2.05" |
| Width | 5" |
| Depth | 9.8" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 094415 Thermoregulator 208v 60hz 12amp Ul
