- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Groen 094135 5 Inch Fiber Motor Insulator Groen Steamer Hy6-e Hy6-g
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 094135 |
| Manufacturer Part # | 094135 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 094135 Motor Insulator 5" X 5" Fiber, 8 Round Holes 1 Square Hole, Groen Steamer Hy6-e Hy6-g
