RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 093934 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 093934 Plug 3.35 Inch OEM Electrical Connector for Commercial Use
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 093934 |
| Manufacturer Part # | 093934 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 093934 Plug