Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 093482 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 093482 1 Inch Hose Clamp #5 with Stainless Steel Construction
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 093482 |
| Manufacturer Part # | 093482 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 093482 #5 Stainless Steel Hose Clamp 7/16" To 3/4"
