RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 092615 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 092615 3.65 Inch Length Handrail with Durable Construction
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 092615 |
| Manufacturer Part # | 092615 |
| Height | 2.65" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 092615 Handrail L660mm
