RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 092507 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 092507 27.688 Inch Gasket Door for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 092507 |
| Manufacturer Part # | 092507 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Weight | 1.4 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 092507 Gasket Door 27.688x19.50
