RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 092273 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 092273 2 Inch Diameter Drain Elbow Corrosion Resistant Plumb Fitting
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 092273 |
| Manufacturer Part # | 092273 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 092273 Drain Elbow Large 2" O D
