FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 091877 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 091877 10 Inch Stainless Steel Double Pantry Faucet with Riser
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 091877 |
| Manufacturer Part # | 091877 |
| Height | 3.9" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 15.65" |
| Weight | 7.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 091877 Double Pantry Faucet W/ 5" Riser 11" 6" Spout
