Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cres Cor 0911-111 6 Inch Handle Pull Corrosion-Resistant Alloy
Item:
#1151200
Technical details
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0911-111 |
| Manufacturer Part # | 0911-111 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 32" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cres Cor 0911-111 6 Inch Handle Pull Corrosion-Resistant Alloy
$217.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0911-111 Handle Pull
