- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor 0911 087 1.6 Inch Handle Black Recessed OEM Metal
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0911 087 |
| Manufacturer Part # | 0911 087 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0911 087 Handle Black Recessed., 5-1/2" Long, Crescor
