Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 09100003 Pressure Gauge Dual Scale Stainless Steel for Espresso Machines
Item:
#1509457
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Nuova Simonelli |
|---|---|
| Model Number | 09100003 |
| Manufacturer Part # | 09100003 |
| Height | 2.31" |
| Width | 2.63" |
| Depth | 2.63" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 09100003 Pressure Gauge Dual Scale Stainless Steel for Espresso Machines
$148.31
Unit price
/
Unavailable
