RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 090856 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 090856 1/8 NPT Burner Jet Gas Groen Burner Jet Replacement
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 090856 |
| Manufacturer Part # | 090856 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 090856 Burner Jet #640 #55 (0.0 520) 1/8 Npt
