Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 090827 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 090827 3/4 Inch 1/2 Inch Water Inlet Valve Electric
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 090827 |
| Manufacturer Part # | 090827 |
| Height | 2.85" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 090827 24 V Water Inlet Valve 3/4 In X 1/2 In
