RestaurantSupply.com is your trusted source for Lakeside dish dispensers.
- Authorized Lakeside dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lakeside 09052 dish dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lakeside 09052 5 Inch Grey Dnut Swivel Caster Rubber Steel Core
| Manufacturer | Lakeside |
|---|---|
| Model Number | 09052 |
| Manufacturer Part # | 09052 |
| Height | 2.85" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lakeside 09052 Rep Caster 5" Grey Dnut Swivel4"
