RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar trash receptacles.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 09000527 underbar trash receptacles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 09000527 65 Inch Tubing Capillary .049 Inch Durable Stainless Steel
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 09000527 |
| Manufacturer Part # | 09000527 |
| Height | 2.13" |
| Width | 2.13" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 09000527 Tubing Capillary .049 X 65
