RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar sinks.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 09000340 underbar sinks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 09000340 8 Inch OEM Pump Motor Electric for Beverage Sanitation
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 09000340 |
| Manufacturer Part # | 09000340 |
| Height | 7.3" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 12.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 09000340 Pump Motor 1/3hp 120v
