RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 09000336 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 09000336 4 Inch Round Fan Motor 115v 9w Airflow Cooling
| Manufacturer | Glass Pro |
|---|---|
| Model Number | 09000336 |
| Manufacturer Part # | 09000336 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glass Pro 09000336 Condenser Fan Motor Round W/wire Leads., 115v 9w 60hz Cw, Beverage Air Bb48 Bb58 Bb68 Bb72 Bb78 Bb94 Cfg-12, Cfg12 Cfg24 Cfg36 Crg36 Crg48 Dd50 Dd58 Dd68 Dd78, Dd94 Dp41 Dp46 Dp67 Dw49 Ef24 Ef24-1ahs Ef241ah, 0001rcn Ef48 Ef74 Er48 Er74 Kf12 Kf24 Kf36 Kr36, Kr48 Kr74 M10 Mm14 Mm27 Mt12 Mt14 Mt18 Mt20 Mt21, Mt22 Mt23 Mt27 Mt33 Mt35 Mt38 Mt45 Mt49 Pf24 Pf48, Pf74 Pr48 Pr74 Prd48 Prd74 Prf24-24 Prf48-24 Pri2, Prt2 Sm34 Sm49 Sm58 Smf34 Smf49 Smf58 St49 St58, Ucf48 Ucf67 Ucr46 Ucr67 Wtf48 Wtf67 Wtr46 Wtr67
