Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 09000009 4.65Inch Glass Water Level to Monitor Beverage Equipment
Item:
#1509455
Technical details
| Manufacturer | Nuova Simonelli |
|---|---|
| Model Number | 09000009 |
| Manufacturer Part # | 09000009 |
| Height | 1.7" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 09000009 4.65Inch Glass Water Level to Monitor Beverage Equipment
$15.30
Unit price
/
Unavailable
