FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 09-1177 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 09-1177 60 to 80 Gal Vegetable Strainer Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 09-1177 |
| Manufacturer Part # | 09-1177 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 09-1177 Strainer Veg 60 80 Gal