RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 09-09711 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 09-09711 2.9 Inch Refrigerant Drier Sporlan 3/8 Inch OEM with Durable Material
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 09-09711 |
| Manufacturer Part # | 09-09711 |
| Height | 2.85" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 09-09711 Drier 3/8 Sporlan Cw 083s E
