RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 08B30S042C prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 08B30S042C 8 Inch Condensate Pan Assembly OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 08B30S042C |
| Manufacturer Part # | 08B30S042C |
| Height | 1.95" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 08B30S042C Cond Pan Assy Bm23
