RestaurantSupply.com is your trusted source for Dynamic Mixer mixer parts and accessories.
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 08999922 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dynamic Mixer 08999922 0.5 Inch Tube Middle Gear for Dynamic Mixer
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 08999922 |
| Manufacturer Part # | 08999922 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 08999922 Tube Middle Gear