RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial grills and griddles.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 089755 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 089755 11 Inch Fan Protection Screen Stainless Steel Mesh
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 089755 |
| Manufacturer Part # | 089755 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 089755 Protection Screen For Fan