RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 089-9299 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 089-9299 10 Inch Decal Set Weather Resistant Vinyl OEM
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 089-9299 |
| Manufacturer Part # | 089-9299 |
| Height | 0.8" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 16.9" |
| Weight | 3.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 089-9299 Decal Set Model Et Af New St