RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service china servingware.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 089-6617 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 089-6617 6.9 Inch Chain Drain Pre Cut Stainless Steel Durable with Corrosion Resistance
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 089-6617 |
| Manufacturer Part # | 089-6617 |
| Height | 0.85" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 089-6617 Chain Drain Pre Cut
