RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 088850 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 088850 1-1/2 Inch Diameter Cavity Drain Hose with Elbow and Clamps
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 088850 |
| Manufacturer Part # | 088850 |
| Height | 1.63" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 36" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 088850 1 Pc 1-1/2" Id X 20" X 2-1/2" Long Pc On 45deg Elbow, Clamped With 2ea S/s 300ss Clamps, 1 Pc 1-1/2" Id X 33" X 2-1/2" Long Pc On 45deg Elbow, Clamped With 2ea S/s 300ss Clamps
