Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 0881734 4.15 Inch Cord Latex for Commercial Equipment with 2 Screws
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 0881734 |
| Manufacturer Part # | 0881734 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 0881734 With 2 Screws
