RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 088086 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 088086 3.05 Inch Relay Coil Electric G7L 2A Tub
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 088086 |
| Manufacturer Part # | 088086 |
| Height | 2.45" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 088086 Relay Coil 100 120vac G7l 2a Tub
