FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for American Dish Service buffet and display systems and accessories.
- Authorized American Dish Service dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Dish Service 088-1012 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Dish Service 088-1012 10 Inch Pump Assembly Water for Commercial Dishwashers
| Manufacturer | American Dish Service |
|---|---|
| Model Number | 088-1012 |
| Manufacturer Part # | 088-1012 |
| Height | 8.46" |
| Width | 10.9" |
| Depth | 17" |
| Weight | 40 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Dish Service 088-1012 Pump Assembly Water 1 1/2
