RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 087911 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 087911 4.15 Inch Galvanized Steel Screw Set for Foodservice Assembly
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 087911 |
| Manufacturer Part # | 087911 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 087911 Screw Set 1/4 20x 375 L G Allo
