RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 087760 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 087760 6.45 Inch Magnetic Gasket for Dr12b Small Door Rubber
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 087760 |
| Manufacturer Part # | 087760 |
| Height | 1.6" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 13.2" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 087760 Gasket Magnetic Dr12b Sm Door

