Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 087713-065-1 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 087713-065-1 5.5 Inch Contactor Electric 3 Pole 40 Amp 24 Volt
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 087713-065-1 |
| Manufacturer Part # | 087713-065-1 |
| Height | 4.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 087713-065-1 Contactor 3 Pole 40 Amp 24v
