RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer merchandising refrigerators.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 087575 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 087575 0.95 Inch Adaptor Stem BSPP for Refrigeration Systems Stainless Steel
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 087575 |
| Manufacturer Part # | 087575 |
| Height | 0.9" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 087575 Adaptor Stem 3/8 X 3/8 Bspp Ss