RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 087539 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 087539 1.5 Inch Scraper Finger Stainless Steel with Precise Action
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 087539 |
| Manufacturer Part # | 087539 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 087539 Scraper Finger Per Dwg
