Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 08716L coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 08716L 21 Inch Glass Door Spare Part for Ctr2.68ld Refrigeration
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 08716L |
| Manufacturer Part # | 08716L |
| Height | 7" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 08716L Glass Door Ctr2.68ld Spare Par